Ponúka tanečného vystúpenia

Ak hľadáte neobyčajný program pre Vaše podujatie, alebo chcete vaše podujatie zmeniť na nezabudnuteľný zážitok, máme pre Vás riešenie. Naše tanečné vystúpenia sú tým výnimočnou prísadou, ktorá z vašeho eventu spraví mimoriadne podujatie. Pre každý rozpočet vieme zostaviť hodnotný, emóciami nabitý umelecký program…
Neváhajte, kontaktujte nás a nechajte si vypracovať ponuku, šitú na mieru…
OHLASY…
Hviezdou večera nebola len skvelá moderátorka, ocenené osobnosti a hudobníci, ale aj tanečník Peter Ingriš. Ten spolu so svojou tanečnou partnerkou predviedli ukážkové argentínske tango s možnosťou naučiť základné kroky všetkých plesajúcich. To navodilo skutočne príjemnú komornú atmosféru a dobrú náladu…
Turiec Online, 10 február 2017

Učíme našich členov tancovať v páre