O NAŠICH KURZOCH

Táto strana je pre záujemcov o skupinové lekcie. Ti ktorí uprednostňujú súkromné lekcie môžu nájsť užitočné informácie na stránke venovanej súkromným lekciám.
Ak sa chcete naučiť párové tance ako napr. argentínske tango, salsu, bachatu, kizombu ale aj klasicke spoločenské tance ako anglický valčík, foxtrot, swing iné, ste na správnom mieste.

NA TEJTO STRÁNKE:

O kurzoch všeobecne
Kurzy pre začiatočníkov
Kurzy pokračovacie
Kurzy v Martine
Kurzy v Liptovskom Hrádku a v Mikuláši
Kurzy v Považskej Bystrici
Facebook
Kalendár akcii a kurzov
Platby za kurzy

VŠEOBECNÁ INFORMÁCIA

V súčasnosti sa môžete do tanečného kurzu Tanečnej školy Ingriš prihlásiť v Martine, v Považskej Bystrici a v Liptovskom Hrádku.
Informácie o všetkých nadchádzajucich tanečných kurzoch a mestách kde sa môžete prihlásiť do kurzu získate kliknutím na odkaz KALENDÁR v hornom menu.
Ako pri všetkých našich kurzoch párových tancov, partner nie je potrebný!
Popis: Všetky tanečné kurzy pozostávajú z 10×45 minútových lekcií a sú pod odborným dohľadom jedného z najúspešnejších profesionálnych tanečníkov v doterajšej histórii Česko-Slovenska RNDr Petrom Ingrišom, vlastníkom a zakladateľom Tanečnej školy . RNDr Peter Ingriš spolu s Tatianou Drexler (porotkyňa na Stardance) úspešne reprezentovali Československo a neskôr Nemecko na najprestížnejších profesionálnych podujatiach sveta. V súčasnosti Peter Ingriš pôsobí v Čechách a na Slovensku. Na Slovensku spolu s partnerkou Martinou Kubíčkovou organizuje v Žilinskom kraji kurzy párových tancov pre dospelých.
[OBSAH]

KURZY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Tieto kurzy sú určene záujemcom, ktorí v minulosti ešte nemali žiadne skúsenosti s tancom. Preto sa v kurzoch pre začiatočníkov prihliada na potreby aj tých najmenej talentovaných účastníkov. Dôraz sa kladie na základne elementy párových tancov ako sú držanie, základný krok a interpretácia hudby.
[OBSAH]

POKRAČOVACIE KURZY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Tieto kurzy sú určene záujemcom, ktorí sa rozhodli po absolvovaní 5 týždňového kurzu ďalej prehĺbiť svoje tanečné schopnosti. Preto sa v pokračovacích kurzoch prehlbujú základne zručnosti a rozširuje sa pohybový repertoár.
Informácie o nadchádzajúcich kurzoch nájdete kliknutim na odkaz KALENDÁR.
Ďalšie informácie nájdete aj na facebooku
[OBSAH]

Učíme našich členov tancovať v páre